O firmie

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku opakowań plastikowych.

Nieprzerwanie od ponad 30 lat zaopatrujemy firmy w opakowania z tworzyw sztucznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, kreatywności i specjalistycznej wiedzy świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Przez lata działalności udało nam się wypracować markę solidnej i zaufanej firmy, która bez problemów dostosowuje się do stawianych przez klientów potrzeb. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

W naszej firmie najważniejszy jest klient, dlatego też zawsze stawiamy jego potrzeby na pierwszym miejscu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy z zakresu opakowań z tworzyw sztucznych obsługa Państwa firmy przebiega szybko i sprawnie od momentu pierwszego kontaktu, poprzez wycenę oraz realizację zamówienia.

Bogata oferta pojemników plastikowych.

W swojej ofercie posiadamy opakowania plastikowe które wykorzystywane są zarówno do magazynowania jak i transportu produktów w wielu różnych branżach. Szeroka oferta pojemników z tworzyw sztucznych sprawiła że dziś współpracujemy m.in z firmami z branży spożywczej (gdzie dostarczamy plastikowe skrzynki, palety i opakowania typu kanistry, butelki i słoiki plastikowe) oraz branży chemicznej, farmaceutycznej, technicznej, rolnej i motoryzacyjnej (gdzie dostarczamy głównie kanistry, butelki, beczki, skrzynki, oraz słoiki plastikowe).

Wysoka jakość opakowań z tworzyw sztucznych.

Wyroby produkowane są z wysokiej jakości surowców HDPE, PE oraz PP zapewniających długi okres eksploatacji, dzięki czemu nasze pojemniki plastikowe znajdują zastosowanie również w najbardziej wymagających branżach takich jak spożywcza, chemiczna i farmaceutyczna. Na wszystkie nasze opakowania posiadamy świadectwa jakości oraz deklaracje zgodności dopuszczające pojemniki do kontaktu z żywnością. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:

PUH ALITOM
ul. Powstańców Wlkp 48
62-030 Luboń

mail: zbyt@alitom.pl
tel.: 618102497
mobile: 607 693 618
Złóż zapytanie przez formularz