Kanistry

Plastikowe kanistry HDPE z naszej oferty stosowane są w najbardziej wymagających gałęziach przemysłu. Produkcja kanistrów odbywa się wyłącznie na bazie pełnowartościowego tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością (kanistry spożywcze). Jakość zastosowanego materiału pozwala również wybranym kanistrom na przewóz materiałów niebezpiecznych (kanistry z atestem UN).

Plastikowe kanistry HDPE dla każdej branży.

Kanistry podzielone zostały na następujące kategorie: kanistry standardowe to niesztaplujące, uniwersalne kanistry dopuszczone do kontaktu z żywnością. W tej grupie znajdują się również kanistry z bezpieczną nakrętką. Kolejną kategorię stanowią kanistry sztaplowane z certyfikatem UN/Y czyli kanistry samo-sztaplujące z atestem UN dla II i III grupy pakowania, również dopuszczone do kontaktu z żywnością. Ponadto oferujemy kanistry sztaplowane z atestem UN/X przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych I grupy pakowania. Wszystkie kanistry z atestem UN to również kanistry na paliwo.

Kanistry plastikowe o różnych pojemnościach.

W naszej ofercie posiadamy kanistry plastikowe o wszystkich najpopularniejszych pojemnościach. Kanistry standardowe występują w pojemnościach 1L, 2L, 4L, 5L oraz 6L. Kanistry sztaplowane to następujące pojemności: 5L, 10L, 20L, 25L, 30L oraz 60L.

Kontakt:

PUH ALITOM
ul. Powstańców Wlkp 48
62-030 Luboń

mail: zbyt@alitom.pl
tel.: 618102497
mobile: 607 693 618
Złóż zapytanie przez formularz