Skrzynki

Skrzynki plastikowe do transportu i magazynowania produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na skrzynie plastikowe wyprodukowane z tworzyw sztucznych HDPE oraz PP. Posiadamy bogaty katalog koszy plastikowych o uniwersalnym zastosowaniu.

Skrzynki plastikowe dla każdej branży.

W naszej ofercie znajdują się skrzynki wykorzystywane niemalże w każdej branży. Dla branży spożywczej i gastronomicznej oferujemy: skrzynki piekarnicze i skrzynki cukiernicze, skrzynki i pojemniki na mięso, skrzynki na warzywa i owoce, skrzynki i pojemniki na mleko oraz twaróg. Z kolei dla szeroko pojętej branży technicznej posiadamy: skrzynki magazynowe pełne oraz skrzynki do transportu wewnątrzmagazynowego (Basicline).

Skrzynki transportowe wysokiej jakości.

Oferowane skrzynki wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych HDPE oraz PP dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Zastosowanie do produkcji wyselekcjonowanego tworzywa pozwoliło na stworzenie wytrzymałych pojemników, które sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach.

Skrzynki i pojemniki o różnych wymiarach.

Posiadamy skrzynki o bardzo zróżnicowanych wymiarach. Oferujemy skrzynki małe o wymiarach 300×200 oraz 400×300, skrzynki standardowe 600×400 oraz skrzynki duże o wymiarze 800×600.

Kontakt:

PUH ALITOM
ul. Powstańców Wlkp 48
62-030 Luboń

mail: zbyt@alitom.pl
tel.: 618102497
mobile: 607 693 618
Złóż zapytanie przez formularz